pondelok 2. novembra 2015

Wishlist

Blíži sa zima a potrebovala by som doplniť môj šatník o nové kúsky oblečenia. Preto som sa rozhodla spraviť wishlist toho, čo potrebujem alebo by som si chcela kúpiť. Zaradila som tu aj nejakú kozmetiku a iné veci, ktoré momentálne potrebujem.
         
It's November and outside is already so cold. I'd need to complete my wardrobe with new pieces of clothes. That's why I've decided to make a wishlist. In this post, you find things which I would like to own. 

Winter nähert sich schnell. Ich würde brauchen, meinen Kleiderschrank um neue Stücke zu auffüllen. Darum habe ich entschieden, einen Wishlist zu machen. Ihr könnt hier auch Kosmetik und andere Dinge finden.

Ako prvé na mojom wishliste nájdete boty. Doma mám kopu tenisiek a letných topánok, no tie sa do daždivých a ochvíľu aj snežných dní nehodia. Zato čo sa týka zimného botníka, topánok až tak veľa nemám. Už dlhšie túžim po klasických Timberlandoch, chcela som si ich kúpiť už minulý rok, no nakoniec som dala prednosť značke UGGs. Túto zimu ich už musím mať. Hoci je momentálne na trhu veľa rôznych farebných variácií, tie klasické sa mi len predsa páčia najviac.


The first thing on my wishlist are boots. I have many sneakers and sandals, but I need some new shoes which I can wear for the winter. I really love classic Timberlands. I wanted to buy them last year, but then I decided to buy UGGs instead of Timberlands. This winter I need to have them already. There are many colors of these boots which I like, but the classics are still the best.

Das erstes sind neue Schuhe.Ich hab viele Sneakers und Sandalen zuhause, aber ich eine neue Schuhe für Winter brauche. Ich mag diese klassische Timberlands. Ich wollte voriges Jahr sie kaufen, aber schließlich ich für eine UGGs entschieden habe. Der kommende Winter brauche ich sie zu kaufen. Es gibt viele farbige Varianten, aber die klassische immer für mich die schönste sind.Ďalšou položkou na mojom wishliste sú hodinky. Žiadne totiž nemám. Páči sa mi mnoho hodiniek od Marca Jacobsa, Michaela Korsa či Daniela Wellingtona alebo Calvina Kleina, no poslednú dobu som sa zamilovala do týchto zlatých retro hodiniek od Casio, ktoré sú aj cenovo výrazne nižšie ako už vyššie spomínané značky.

Next thing on my wishlist are watches. I don't have one. I like many watches from Marc Jacobs, Michael Kors, Daniel Wellington or Calvin Klein. Last time, I've fallen in love with these retro gold watches from Casio. Their price is also lower than others.

Ich hab keine Uhr derzeit. Eine brauche ich. Ich liebe viele Uhren von Marc Jacobs, Michael Kors, Daniel Wellington oder Calvin Klein. Vor einiger Zeit hab ich mit dieser Uhr von Casio mich verliebt. 


Džíny, džíny, džíny. Cez leto a jar som nosila často sukne. S ubúdajúcou teplotou nosím sukne už len občas a momentálne nemám veľa džínsov. Treba to napraviť. Potrebovala by som aspoň dva páry - nejaké tmavomodré a čierne (kľudne aj s dierami).

Jeans, jeans, jeans. In summer and spring I was wearing a lot of skirts.   Currently I don't have so many jeans in my closet. I need to buy at least two pairs - dark blue and black jeans (they can be ripped as well).

Jeans, jeans, jeans. Während des Sommers und des Frühlings habe ich oft Röcke getragen. Derzeit hab ich nicht so viele Jeans im Kleiderschrank. Ich brauche mindestens zwei Jeans - eine schwarze und eine dunkelblaue - zu kaufen (Löcher können sein).


Čo na jeseni a zime milujem, je nosenie svetrov. Tých nemá človek nikdy dosť. Páčil by sa mi nejaký sračkový žltý. 

What I love about winter? Sweathers! I can't have them enough. I would like to own some yellow sweather.

Was liebe ich um des Winters? Sweaters! Ich kann nicht niemals zu genug Sweaters haben. I würde gern einen gelben Sweater zu eignen.


Károvaná košeľa. Nejaká zelená alebo bieločierna by ma potešila najviac.

Checked shirt. In green or white and black color would be nice.

Gewürfelter Hemd. Im grün oder weiss-schwarz.

Po plátenej taške American Apparel pokukujem už dlhšie. Vždy ma odrádzala tá cena, predsa je to len plátená taška, no veľmi sa mi páči, tak si ju asi predsa len kúpim.

I really like this American Apparel bag. The price for a linen bag is quite big, but I think I'll buy it anyway.

Diese American Apparel Tasche gefällt mir bereits lange Zeit.  Der Preis der Tasche ist nicht so niedrig, aber ich glaube, dass ich sie sowieso kaufe.

COSMETICS:


Čo sa týka kozmetiky, momentálne najviac túžim po Macadamia Mask, na ktorú som čítala mnoho pozitívnych recenzií. Vlasy mám farbené a nie som s nimi momentálne až tak spokojná, tak dúfam, že by mi táto maska dokázala pomôcť.

I've read about Macadamia Hair Mask already so many positive reviews. Currently my hair aren't in the best form, so I hope this mask could help them.

Ich habe viele positive Besprechungen um diese Macademia Hair Mask gelesen. Derzeit meine Haare  sind nicht in der Topform, so ich hoffe, dass diese Maske mir hilft. 

Druhou položkou na kozmetickom wishliste je pleťová maska od Lush. Od Lush som zatiaľ vyskúšala len jednu pleťovú masku Catastrophic Cosmetics, ktorá je aj na obrázku, no už mám z nej dosť málo a rada by som vyskúšala novú. Zaujala ma najmä Oatifix.

The second thing on my cosmetics wishlist is face mask from Lush. From Lush I've already tried Catastrophic Cosmetics mask, which is also on the picture. Oatifix is the next one I would like to try.

Das zweite Maske ist Gesichtsmaske von Lush. Ich habe schon Catastrophic Cosmetics versucht und sie wunderbar war. Die nächste ich würde gerne versuchen - Oatifix.

OTHER THINGS:


V zime si do školy robím vždy čaje. Potešila by ma nová termoska od Keep Cup. Sú pekne farebné.

In winter I always make a tea to the school. I like colorful termocups by Keep Cup. They are so pretty.

Im kalten Wetter mache ich mir immer einen Tee zur Schule. Darum würde ich gerne eine neue Thermosflasche von Keep Cup eignen.


Posledná vec ktorú naozaj potrebujem sú slúchatká. Tie vždy stratím a momentálne mám od sony, ktoré až tak dobre nehrajú. Happy plugs v zlatej farbe by mi preto urobili veľkú radosť.

The last thing I really need are earphones. I always lose them. At this time I have one from sony, but they don't play music so good. Happy plugs in gold color are really nice. I hope I won't lose them too. :D

Die letzte Dinge, welche ich wirklich brauche, sind Hörer. Happy plugs in goldige Farbe sind erstaunlich.

Čo máte na wishliste momentálne vy? :)

What do you have on your wishlist? :)

Was habt ihr auf euererem Wishlist? :)
Nikol

5 komentárov:

 1. super článek, mám to stejně! :-) Timberlandy a tyto Casio hodínky nutně musím mít :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ty hodinky se mi taky děsně líbí :)

  http://hellopoppie.blogspot.cz/
  http://tojsemjatk.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Moc se mi líbí ty botky, košile a svetr. .ten bych strašně chtěla! :D

  Moc se mi líbí, že to máš napsaný i v němčině a angličtině. Supr. :)

  www.be-crea-tive.blog.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Přeješ si opravdu skvělé věci! Ve většině z nich se shodujeme - většinu si přeju také. :) Džíny jsou pro mě aktuálně naprostá nutnost, protože mám pouze jedny, které střídám s legíny, takže potřebuji nejmíň dvoje. Keep Cup nebo alespoň něco podobného si už delší dobu přeju také. A hlavně jsme na tom úplně stejně se svetrem - přesně takovou barvičku svetru chci. :)
  Diary of a Girly Things

  OdpovedaťOdstrániť
 5. po tychto zimnych topankach pokukavam aj jaa pačia sa mi:)) možeme sa vzajomne sledovať ja ťa už sledujem:)

  OdpovedaťOdstrániť